O mnie

Nazywam się Grzegorz Morawski i od paru dobrych lat jestem programistą kręcącym się wokół technologii microsoftowych. Przez ten czas z  wieloma rzeczami miałem styczność od Windows Forms, ASP.NET, WebForms przez wszelkie WCF, WPF, MVC, Razor po takie wynalazki jak Integration Services, Reporting Services, odrobinę SSIS, czy programowanie w C/AL. (Microsoft Dynamics Navision). Obecnie trzymam się głównie C# i technologii webowymi. Ciągle się uczę nowych frameworków, bibliotek, wzorców projektowych, dobrych praktyk i nawyków. Ostatnio nieśmiało wkraczam w świat rozwiązań mobilnych.

Aktualnie pracuję jako programista (Senior Software Developer bądź co bądź) w firmie Ericpol, którą przyszłym i obecnym .NETowcom polecam.

Interesuje się bieżącym rozwojem technologii i wszelakimi nowinkami w dziedzinie IT. Ponieważ obszar ten jest ogromny i nie przestanie rosnąć, najbliżej mi do swojego podwórka. Jestem wielkim entuzjastą ostatnich zmian i inicjatyw w światku Microsoft. Visual Studio community, nuget, uwalnianie kodu i ciągły rozwój to argumenty, które utwierdzają mnie w  przekonaniu, że warto tą rzeką płynąć. Nie mówiąc o HoloLens, Surface, Xbox, czy nowym Winodws’ie.

Bloga tego zakładam z silnym postanowieniem dzielenia się swoją wiedzą, przemyśleniami i ciekawostkami dotyczącymi dziedziny branżowej i około branżowej.